Zdobądź 300PLN, 200PLN lub 100PLN jako jedna z nagród w Ślęza DUATHLON. W dniu Bielańskiego Biegu Rodzinnego, 23 września 2017 w godz. 9-13 wystartuj w wyścigu na rowerze stacjonarnym na takim samym dystansie jak w BBR – 5km lub 10km. Czas przejazdu zostanie zsumowany z czasem biegu.

 

Po trzy najszybsze kobiety i trzech najszybszych mężczyzn na obydwóch dystansach otrzymają nagrody od Kompleksu Ślęza w tej dodatkowej klasyfikacji – vouchery do wykorzystania w Kompleksie.”

Regulamin:

 1. Organizatorem wyścigu jest Kompleks Ślęza.
 2. Do udziału w wyścigu na rowerze stacjonarnym mogą się zgłaszać tylko osoby biorące udział w Bielańskim Biegu Rodzinnym 5 lub 10 km.
 3. Zgłoszenia oraz sama rywalizacja będą odbywać się w sekcji fitness Kompleksu Ślęza: sobota 23.09.2017 godzina 9-13.
 4. Wyścig odbędzie się na dystansie 5 i 10 km, w zależności na który dystans biegu jest zapisana osoba.
 5. Każdy sportowiec otrzyma dodatkowy upominek od sponsora.
 6. Weryfikację uczestników na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość i zapis uzyskanego rezultatu przeprowadzą pracownicy klubu fitness Ślęza.
 7. Każdy uczestnik będzie podpisywał oświadczenie, że startuje w wyścigu na rowerze stacjonarnym na własna odpowiedzialność oraz, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w takim wyścigu.
 8. Wyścig jest bezpłatny.
 9. Organizator zobowiązuje się do prawidłowego i bezpiecznego przeprowadzenia wyścigu.

Nagrody.

Po ukończeniu biegu i podsumowania wyników Duathlonu Ślęza zostaną wręczone nagrody dla dystansu 5 i 10 km kobiet i mężczyzn open w czasie końcowej ceremonii na terenie Arkalandii – vouchery do wykorzystania w Kompleksie Ślęza o wartości:

 1. 300PLN
 2. 200PLN
 3. 100PLN