SYLVECO partnerem biegu

Kolejnym partnerem na 6. Biegu Bielańskiego jest firma Sylveco – naturalne kosmetyki czyli producent kosmetyków Vianek, które w postaci nagród trafią do uczestników. www.sylveco.pl

A są to kosmetyki wyjątkowe ponieważ firma SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody. Misją SYLVECO jest promowanie życia w zgodzie z naturą, poprzez tworzenie przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnych kosmetyków.

Pasję przekuli w sukces rozwijając się z lokalnej rodzinnej manufaktury do lidera na rynku kosmetyków naturalnych, którego produkty są rozpoznawane i cenione przez klientów w całym kraju.
Ich marki – SYLVECO, SYLVECO dla dzieci, BIOLAVEN oraz VIANEK stworzone zostały z myślą o świadomych, wymagających klientach, którzy wybierając zdrową, naturalną pielęgnację wiedzą, że zapewniają swojej skórze wszystko, czego naprawdę potrzebuje.

Wizytówką SYLVECO jest zawartość naturalnych, nieprzetworzonych chemicznie surowców roślinnych oraz ekstraktów z typowych dla Polski ziół, na których bazują produkty. Starannie dobrane składniki i dopracowane receptury gwarantują doskonałą jakość kosmetyków. Doznania wizualne i zapachowe są dla klientów równie istotne, jak skuteczne działanie kosmetyku, dlatego też zadbano o to, by produkty miały piękne, naturalne zapachy i proste, lecz niebanalne opakowania.

Siłą SYLVECO jest zespół – młodzi, pełni pomysłów i energii do działania ludzie. Nie ma tu miejsca na stagnację, ciągły rozwój i doskonalenie. Są osobiście zaangażowani w proces produkcji, nadzorując każdy jej etap. Wszystkie kosmetyki testują sami, zanim przekażą je w ręce odbiorców. Oferując klientom kolejne produkty dzień po dniu udowadniają, że połączenie wiedzy, doświadczenia i inspiracji naturą daje najlepsze efekty.

Potwierdzeniem jakości kosmetyków firmy SYLVECO są liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymali podczas wieloletniej działalności.