RUNOLAND partnerem biegu

Powoli zaczyna się sezon na robienie przetworów. Jeżeli nie masz czasu aby je zrobić to polecamy naturalne produkty marki RUNOLAND, która jest oficjalnym partnerem 6. Biegu Bielańskiego. www.runoland.pl

Firma RUNOLAND z Góry Śląskiej to nie tylko producent zdrowej żywności, ale przede wszystkim marka gwarantująca doskonałe w smaku produkty z warzyw i owoców. Specjalnością jest przetwórstwo spożywcze, dzięki czemu oferują Klientom takie rarytasy jak: grzyby marynowane i suszone, dżemy i konfitury z wiśni, czy jagody, a także wyroby garmażeryjne jak farsz z pieczarek, czy nadzienie truskawkowe. Prawdziwe perełki smaku, pozbawione sztucznych konserwantów i oparte na tradycyjnej recepturze dostępne są w postaci dyni marynowanej, żurawiny, ćwikły z chrzanem bądź ogórków małosolnych.

Do tworzenia przetworów wykorzystują to, co ofiaruje runo leśne oraz Matka Natura. Działając jako producent wyrobów garmażeryjnych i przetwórnia owoców i warzyw wykorzystują najlepsze komponenty pochodzenia organicznego. Bazują na naturalnych składnikach zapewniając tym samym unikalny smak i aromat marynat. Przetwórstwo owocowo-warzywne opierają na sprawdzonych przepisach i doskonałej jakości składnikach. Produkcja wyrobów garmażeryjnych, tradycyjnych, mrożonych i ekologicznych przebiega w oparciu o najwyższe standardy jakości. W ten sposób powstają produkty zapewniające niezwykłe doznania smakowe.

I sami też będziecie mogli się przekonać jakie to doznania smakowe gdyż firma ufundowała nagrody, w postaci własnych produktów w konkursie dla osób biorących udział w BB.