6. Bieg Bielański w nowej odsłonie

Wystartuj 29 września na dystansach 5 lub 10 km na Bielanach Wrocławskich. Nowe miejsce startu i nowa trasa biegu. Dodatkowo w pakiecie startowym praktyczna koszulka z długim rękawem. Zabierz rodzinę i wykorzystaj handlową niedziele na aktywny udział w biegu.

Pełną parą trwają przygotowania do szóstego Biegu Bielańskiego, po raz pierwszy na nowej trasie ze startem i metą przy CH Aleja Bielany. Wyścig startuje o 15:00 (5 km i 10 km). Dodatkowo będą organizowane biegi dla dzieci. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie, żeby z bliskim spędzić aktywną sobotę. Zapisz się już dziś na www.bb.pro-run.pl

Biegi główne na dwóch dystansach 5 i 10 km z Atestem PZLA startują wspólnie o 15.00. Do pokonania jest pętla 5000 m. Będzie 1 punkt nawadniania na trasie i drugi odświeżania za linią „start/meta”. Więcej informacji uzyskacie w Regulaminie BB. Zawodnicy biegów głównych mogą liczyć na pakiet startowy w którym znajdą się:

  • Koszulka techniczna z długim rękawem   
  • medal
  •  posiłek regeneracyjny
  •  woda mineralna
  •  numer startowy

Nagrody

Dzięki wsparciu sponsorów mamy dla uczestników szereg atrakcyjnych nagród rzeczowych. Wszystkie będziemy stopniowo ogłaszać a jednym z pierwszych partnerów biegu jest szpital i centrum diagnostyczno rehabilitacyjne Ortchos.